Tel:
Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star
Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star

„Pszczoła lśniąca gwiazda, która wychwala twoje cudowne miodowe życie”

Dom

Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star

Kilka słów o nas
Chiny Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star profil firmy
Chiny Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star profil firmy
Chiny Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star profil firmy
1 2 3

Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star

Bee Star

 

 

Bee Star to najbardziej profesjonalna, kompleksowa płyta pszczelarska dla klientów branży pszczelarskiej na całym świecie.Wosk pszczeli, pyłek pszczeli, mleczko pszczele i sprzęt pszczelarski oraz sprzęt do napełniania miodem to nasze główne zaopatrzenie. Szeroki rozkład kategorii i różnorodność produktów w połączeniu z konkurencyjnymi cenami pozwalają nam sprostać różnym wymaganiom naszych klientów.Bez względu na to, skąd pochodzisz, jaki masz nawyk pszczelarski, tutaj znajdziesz specjalne produkty pszczelarskie, które Cię zadowolą i zapewnią doskonałe wrażenia.

Bee Star powstała z rodziny pszczelarzy od 1980 roku, Pszczelarz Fang był bardzo dobrze znany w prowincji Henan, ponieważ był bardzo profesjonalny w pszczelarstwie, jego rodziny pszczół są zawsze silniejsze od innych i mogą zbierać więcej miodu, mleczka pszczelego i pyłku.Ponieważ prawdziwa miłość do pszczół, jest bardzo sumienny w rozwijaniu biznesu w branży pszczelarskiej.25 lat temu Fang zaczął produkować ule, ramy drewniane, a następnie rozszerzył zakres produkcji o arkusze podkładowe z wosku pszczelego, wędzarnie pszczelarskie, odzież pszczelarską itp. Początkowo skupialiśmy się głównie na rynku krajowym.Po bardzo dobrym zaspokojeniu chińskiego rynku pszczelarstwa śródlądowego, przy ciągłym rozszerzaniu skali, 10 lat temu utworzyliśmy Dział Handlu Międzynarodowego i rozpoczęliśmy naszą podróż eksportową.Po ponad 30 latach ciężkiej pracy rozwinęliśmy się w globalną kompleksową firmę integrującą sprzęt pszczelarski i produkty pszczele, przetwarzanie i sprzedaż.

Zawsze wierzymy, że najwyższa jakość, konkurencyjna cena i najlepsza obsługa to podstawowe zasady, które pomagają naszym klientom długoterminowo wygrywać na rynku Jesteśmy dumni z naszego sposobu prowadzenia interesów i dobrych relacji, które pozwalają nam budować z naszymi klientami na całym świecie. świat.Nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie pomożemy!

 

 

1. Wyświetlacz wystaw

 

Każdego roku będziemy organizować wystawy pszczelarskie w różnych krajach.Nasze produkty pszczelarskie są popularne na całym świecie.Nasz sprzęt pszczelarski jest uważany za dobrą jakość i najlepszą cenę zarówno przez pszczelarzy, jak i sprzedawców detalicznych sprzętu pszczelarskiego

 

Chiny Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star profil firmy 0

 

2. wyświetlacz fabryczny

 

Nasza fabryka posiada zestaw profesjonalnych maszyn i prac.Każdy nasz sprzęt pszczelarski jest ściśle kontrolowany przez naszych testerów jakości.Obiecujemy, że nasze produkty są dobrej jakości.Możesz zaufać naszym produktom!

 

Chiny Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star profil firmy 1

 

3. Wyświetlacz klienta

 

Chiny Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star profil firmy 2

 

 

 

Whatsapp / numer telefonu komórkowego: 0086 15982822244

Facebook: Liu Cherry

E-mail: beestar@myldhoney.com

cherrybeekeeping@myldhoney.com

Tel: 0086 28 65487500

 

 

 

 

 

 


 

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : Bee Star

Ilość pracowników : 5~10

Coroczne wyprzedaże : 200-500

Rok założenia : 2010

pc Export : 80% - 90%

W 1950 roku z rodziny pszczelarzy powstała Bee Star.Po tych latach rozwoju rozwinęliśmy się w globalną, kompleksową firmę integrującą produkty pszczele i sprzęt pszczelarski, przetwarzanie i sprzedaż.

Chiny Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star profil firmy 0

Usługowe

Bee Star - najbardziej profesjonalna, kompleksowa platforma pszczelarska, która jest pierwszą firmą pszczelarską składającą się z kilku fabryk produktów pszczelarskich. Aby pomóc naszym klientom uzyskać najlepszą jakość, najbardziej konkurencyjną cenę i najlepszą obsługę posprzedażną, nalegamy na naszą odwieczną zasadę biznesową: Bądź uczciwy i szczery dla wszystkich klientów, dostarczaj tylko w 100% czyste naturalne produkty pszczele i dobrej jakości akcesoria pszczelarskie.

Firma Zespół

Firma posiada profesjonalny zespół składający się z grupy projektowej i rozwojowej, grupy produkcyjnej i produkcyjnej, grupy kontroli jakości i działu obsługi posprzedażnej.Mamy dobrą obsługę przed i po.Jeśli wystąpi jakiś problem z twoimi towarami, możesz nam powiedzieć, a my damy cinagły i efektywnyrozwiązanie.Do tej pory wyeksportowaliśmy tysiące sprzętu pszczelarskiego do różnych krajów za granicą.Prawie każdy z naszych klientów chwalił naszą dobrą obsługę i jakość.

Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star
No.758 Renhe Road, Dystrykt Wenjiang, Chengdu City, prowincja Sichuan, Chiny
Tel:0086--15982822244
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Surowy pyłek pszczeli miodnej dostawca. © 2018 - 2022 bee-keepingequipment.com. All Rights Reserved.
gtag('config', 'UA-151973002-1');